קופה רושמת

מעוניינים לנהל את החנות שלכם עם מחשב אחד בלבד? היום ניתן לנהל את כל החנות שלכם עם מערכת אחת מתקדמת המספקת לכם את הכלים הדרושים לגבייה, ניהול מלאי, ניהול מאגר לקוחות וניהול החנות.  באמצעות התקנה של מערכת מתקדמת הפועלת על בסיס מערכת אנדרואיד, תוכלו לנהל את החנות בצורה מושלמת!

אחד הדברים החשובים בכל ניהול של חנות הוא ניהול מועדון לקוחות. גם חנויות קטנות מנהלות היום מועדון לקוחות בכדי לשמר לקוחות קיימים ולהביא דרכם לקוחות חדשים לעסק. בעזרת מערכת ממוחשבת של קופה רושמת, ניתן ליצור רשימת לקוחות וליצור תוכנית נאמנות לקוח הכוללת צבירת נקודות על כל קנייה. בדרך זו הלקוחות יהנו מהנחות באמצעות שימוש בנקודות שצברו בכל קנייה בחנות.

איך ניתן לשמר לקוחות קיימים באמצעות מערכת לניהול החנות?

במערכת ממוחשבת המחוברת לקופה הרושמת של החנות, ניתן לשלוח הודעות סמס לכל חברי מועדון הלקוחות ולהציע להם מבצעים אטרקטיביים של החנות. בלחיצת כפתור ניתן לשלוח הודעות סמס לכל הלקוחות הקיימים במערכת המחזיקים בכרטיס מועדון.

כמה עולה מערכת ממוחשבת לקופה הרושמת?

אם החלטתם להזמין מערכת מתקדמת לקופה הרושמת בחנות שלכם,  אתם יכולים לקבל הצעת מחיר המותאמת לצרכים של העסק. אם יש לכם מספר חנויות או מספר עסקים, תוכלו להזמין מספר קופות אשר מתחברות אחת לשנייה ומאפשרות לכם לנהל את המידע של כל החנויות ממקום אחד.

קופות רושמות מתקדמות לעסק

להזמנה של קופות רושמות לעסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות לאחת החברות המובילות בישראל בתחום – חברת אוטוסופט בע"מ. חברת אוטוסופט בע"מ מציעה לכם קופה רושמת הכוללת את כל הכלים הדרושים לניהול מלאי, מאגר לקוחות וגבייה של כל חנות מכל סוג. אתר האינטרנט של חברת אוטוסופט בע"מ מאפשר לכם לקבל שירות טכנאי בטלפון או עד בית העסק לפתרון כל בעיה ושאלה הקשורה למערכות המתקדמות של החברה. חברת אוטוסופט בע"מ מספקת שירות מקצועי לעסקים רבים בתחום האופנה, המזון, הצעצועים ומתאימים את המערכת במיוחד לצרכים שלכם.

חברת אוטוסופט בע"מ מציעה – קופה רושמת מתקדמת

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מחברת אוטוסופט בע"מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש הדף, או השאירו את פרטי העסק שלכם באתר האינטרנט ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר מותאמת לעסק שלכם!