משרד עו"ד תעבורה

חוקי התעבורה החלים במדינת ישראל נועדו לקבוע את הדרכים החוקיות לטיפול ואכיפה של עבירות תעבורה, קלות או חמורות. זאת, על מנת להנחיל לציבור האזרחים נורמות התנהגות רצויות בעת נהיגה בכביש. לעתים אנו עדים למצבים בהם אנשים הנוהגים בזהירות רבה, בעלי ותק וניסיון נאשמים בביצוע עבירות תעבורה.

כחלק מתפקידו, משרד עורכי דין דיני תעבורה כמו גם משרד עו"ד תאונות דרכים מטפל בסוגיות מרכזיות בתחום לדוגמה: עבירות מהירות, נהיגה ללא רישיון נהיגה, רישיון רכב או ביטוח בתוקף, נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, ביטול פסילות עד תום ההליכים, שחרור ממעצר ועוד. לא כדאי להקל ראש בחומרת העבירות אלא יש להתייעץ מיד עם משרד עו"ד תעבורה או משרד עורך דין לתאונות דרכים, בעלי הידע המשפטי והניסיון הדרושים כדי להתנהל בצורה נכונה ומקצועית.

משרד עורכי דין דיני תעבורה

דיני התעבורה שייכים לענף המשפט הפלילי ולכן כל משרד עורכי דין דיני תעבורה חייב לגלות בקיאות בהוראות פקודת התעבורה והתקנות שמכוחה והוראות חוק סדר הדין הפלילי. העונשים בגין ביצוע העבירות הנם קנס כספי, שלילת רישיון, מאסר בפועל ועוד, בהתאם לחומרת העבירה. לפיכך, ישנה חשיבות מכרעת לפנייה והתייעצות, מהר ככל הניתן, עם משרד עו"ד תעבורה מומחה ומקצועי, היכול להקל ולסייע במקרים רבים, גם לפני הגשת כתב אישום.

משרד עו"ד תאונות דרכים

משרד עו"ד תעבורה או משרד עורך דין לתאונות דרכים מטפלים במקרים רבים של תאונות המתרחשות בכבישי הארץ וגובות מחיר כבד של חיי אדם, פצועים ונפגעים. מעבר למקרים הברורים הנכנסים להגדרה של תאונת דרכים, ישנם מקרים אחרים החוסים תחת ההגדרה הרחבה שבחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975. היות ומדובר בנושא דינמי וסבוך, חובה לקבל בהקדם ייעוץ מקצועי של משרד עו"ד תאונות דרכים או משרד עו"ד תעבורה.

משרד עורך דין לתאונות דרכים

משרד עו"ד תאונות דרכים מומלץ הוא משרד עו"ד מיכאל שטרית, המהווה גם משרד עו"ד תעבורה, ומעניק ייעוץ וייצוג משפטי בכל הארץ. המשרד מייצג לקוחות רבים בנושאים מרכזיים בתחום דיני תעבורה, תוך שימת דגש על איכות, מקצועיות, זמינות ואדיבות.

על כן, בכל מקרה בו הייתם מעורבים בתאונת דרכים או שהואשמתם בנהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת או נהיגה ללא רישיון נהיגה, הנכם מוזמנים לפנות כעת אל צוות משרדו של עו"ד מיכאל שטרית – משרד עורכי דין תעבורה מוביל, לקבלת סיוע וליווי משפטי.