משרד עו"ד הוצל"פ

משרד עו"ד הוצאה לפועל מחזיק בתפקיד מרכזי חשוב בעת ניהול ההליכים, מאחר ומדובר בתחום משפטי מורכב וסבוך המצריך ידע, ניסיון ומומחיות ספציפית. כך, עו”ד מיכאל שטרית, בעל משרד עו"ד הוצאה לפועל איכותי ומנוסה המטפל במומחיות רבה בכל הנושאים הקשורים לתחום לרבות מחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל, הגשת התנגדות לביצוע שטר, איחוד תיקים, צו תשלומים, עיכוב או הקפאת הליכים ועוד.

מחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל

מחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל, יכולה להיעשות בעזרת משרד עו"ד הוצל"פ, במספר דרכים, ביניהן קבלת צו הפטר. זאת, במקרים המתאימים ובכפוף לעמידה בתנאים מחמירים, דוגמת הכרזה עליו כחייב מוגבל באמצעים לתקופה של 4 שנים לפחות, עמידה בצו תשלומים חודשי במשך 3 שנים ועוד. דרך נוספת מומלצת על ידי משרד עו"ד הוצל"פ, היא לנסות לפנות לנושים ולהגיע עמם לחתימה על הסכם פשרה הקובע תשלום החוב בחלקים, הפחתה או מחיקת חלק כלשהו מסך החובות. מחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל יכולה להיעשות גם באמצעות פתיחה בהליך של פשיטת רגל, באמצעות משרד עו"ד לפשיטות רגל או משרד עו"ד הוצל"פ, בסיומו יכול לקבל החייב הפטר מתשלום החוב שנותר.

משרד עו"ד הוצאה לפועל

כל משרד עו"ד הוצל"פ העוסק בצורה שוטפת בתחום, יודע לומר כי נקיטה בהליכי הוצאה לפועל מטרתה העיקרית לפרוע את החובות שצברו החייבים, תוך עריכת איזון על ידי מתן הגנות משפטיות לחייבים על מנת לא לפגוע בהם יתר על המידה. כל אדם אשר מחזיק בשיק, שטר או פסק דין רשאי לבקש לפתוח תיק הוצאה לפועל נגד החייב, בלשכה הסמוכה למקום מגוריו. במידה שהבקשה תאושר, תשלח לחייב הודעת אזהרה המפרטת באילו תנאים הוא נדרש לשלם את החובות. בתגובה, יכול החייב להגיש תוך 21 יום בקשת התנגדות ולטעון כי התיק אינו מוצדק או טענת פרעתי ככל ונפרע החוב. חייב אשר לא פונה באחת מהבקשות מתחייב לפעול על פי צו התשלומים הקבוע בתיק. אם אינו עומד בהם, יכולים הנושים לפנות בבקשות להטלת סנקציות כגון עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלת רישיון נהיגה ועוד.

משרד עו"ד לפשיטות רגל

ההמלצה היא לפנות אל משרד עו"ד לפשיטות רגל או משרד עו"ד הוצל"פ הבקיאים ומנוסים בטיפול בסוגיות המפורטות לעיל. משרד עו"ד מיכאל שטרית, הוא משרד עו"ד הוצל"פ מוביל בתחום, המייצג חייבים ברמה גבוהה, איכותית ויצירתית, ומעניק להם את האופציה לפתוח שלב חדש נקי מחובות בחייהם.